Защитихме честта на град Разлог!

На 23.03.2017г. волейболният отбор на момичетата от СУ „Братя Петър и Иван Каназиреви“ участва в училищен областен турнир по волейбол, който се проведе в Благоевград. Девойките на г-н Копанаров спечелиха купата на турнира и доказаха, че волейболът в град Разлог е една школа за победители. Гордостта на волейболистките от СУ „Братя Каназиреви“ е заслужена, защото турнирът премина на високо ниво.

Победителките очакват с нетърпение следващия етап от междуучилищните състезания по волейбол, защото са уверени, че ги очаква участие и в републиканско първенство. Капитанът на отбора, получавайки купата, благодари за много добрата организация на турнира и изрази недвусмислено увереността си, че волейболният отбор на момичетата от СУ „Братя Петър и Иван Каназиреви“ е подготвен да побеждава и на следващите турнири. Да им пожелаем успешно представяне! За спечелената купа, която ще краси витрината на спортните постижения в училището, ЧЕСТИТО!